2020 – zaczynamy!

  • by

Z ogromną przyjemnością informujemy że Franek w sezonie 2020 pozostaje pod opieką zespołu Jastrzębski-Racing sofies world.
W kwestii przygotowań ciała i umysłu rozpoczynamy regularną współpracę z OLSH Motorsport microsoft office 2013. Pozostajemy także pod opieką Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego FSM

Nasz plan startów 2020 zakłada pełen cykl wyścigów Rok Cup Poland oraz Kartingowe Mistrzostwa Polski flash player mac.
Już tradycyjnie wystartujemy dodatkowo w październikowym Trofeo d’Autunno i Rok Cup Superfinal w Lonato.

Nowością w tym roku jest fakt, że chcemy się zmierzyć z najlepszymi w minimum 3 rundach prestiżowej serii WSK na włoskiej ziemi münchner merkur app herunterladen. Najprawdopodobniej ściganie rozpoczniemy już pod koniec stycznia w 1 rundzie WSK Super Master Series na torze Adria Karting Raceway.

Kategorie…
Zaczynamy ściganie w kategorii Junior, w której startują zawodnicy w wieku od 12 do aż 16 lat vlc media player downloaden windows 10! Franek będzie więc jednym z najmłodszych – jeśli nie najmłodszym zawodnikiem w stawce.

OK Junior. To kategoria w której wystąpimy w zawodach WSK secure app sparda. Jeszcze nigdy Franek nie miał przyjemności testowania OKJ, który podobno jest jeszcze szybszy i trudniejszy w prowadzeniu od Junior Roka…. Zmienimy to herunterladen!
Pierwsze doświadczenia z okejem już od jutra do niedzieli na wspomnianym torze w Adrii.
Wyjeżdżamy na WSK Winter Test!